irakasleak hh

 

     IZENA

HELBIDE ELEKTRONIKOA

 

Ana Ayestaran Urra

aayestaran@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Ainara Rodríguez Garagarza

arodriguez@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Garbiñe Guereño Zamora

gguereno@g.amaguadalupekoa.net

Ordezkoa

Iosune Arestin

iarestin@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Itziar Iturria Aguirre

iiturria@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Itziar Salaberria Lekuona

isalaberria@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Karmele Amunarriz Salaberria

kamunarriz@g.amaguadalupekoa.net

Laguntzaile

Karmele Barreto Arizmendi

kbarreto@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Karmele Solis Recuero

ksolis@g.amaguadalupekoa.net

laguntzaile

Lurdes Amunarriz Izaguirre

lamunarriz@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Luis Mª Sagarzazu Juaniz

lsagarzazu@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Maider Aguinagalde Ugalde

maaguinagalde@g.amaguadalupekoa.net

Laguntzaile

 

   

Mirari Aguinagalde Goikoetxea

miaguinagalde@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Maite Lekuona Erquicia

mlekuona@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Marian Zapiain Arocena

mzapiain@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

Yolanda Ibarreta Zamarreño

yibarreta@g.amaguadalupekoa.net

ORDUTEGIA

 
Ama Guadalupekoa Ikastetxea

Haur eta lehen hezkuntza
Bidasoa kalea 11 Hondarribia 20280
Tel.: 943 641 016
Bigarren hezkuntza eta batxilergoa
Itsasargi kalea 7 Hondarribia 20280
Tel.: 943 644 700